Obsah -

FAQ - Často kladené otázky

Jak Musicjet funguje na mobilním telefonu?

Upozornění

Tato funkce je dostupná pouze pro službu MusicJet Naplno. Pokud máte tuto službu aktivovanou, můžete písničky poslouchat ve vašem mobilním telefonu.

Jak služba funguje?

Pokud máte zvolenou službu MusicJet Naplno potom jsou vaše playlisty z aplikace v PC dostupné i v mobilním telefonu a to jak v režimu On-line tak Off-line

Mobilní MusicJet

Co je On-line režim?

Všechny playlisty ve vašem mobilu budou dostupné nejprve v režimu On-line, který vyžaduje připojení k Internetu, a to jak prostřednictvím mobilní sítě GSM (3G nebo GPRS EDGE) nebo WiFi. Pro využití prostřednictvím GSM sítě vašeho operátora se ujistěte, zda máte aktivovaný mobilní Internet.

DOPORUČENÍ

Informujte se u svého operátora na nabídku tarifů mobilního Internetu a na cenu datového připojení

Co je Off-line režim?

Off-line režim je způsob, jak můžete vaše písničky poslouchat i bez připojení na Internet v jakékoliv podobě. Pokud si zvolené playlisty stáhnete do telefonu, budou dostupné i mimo připojení k internetu nebo mobilní síti operátora, např. v letadle. Mobilní telefon bude tedy fungovat jako MP3 přehrávač.

Mobilní MusicJet

Jak na to? *

Po přihlášení do aplikace se nejprve ujistěte, že jste připojeni na mobilní síť operátora nebo na WiFi. Položte prst na zvolený playlist a vyčkejte, až se objeví nabídka. Zvolte možnost „přidat do Off-line módu“ Vámi zvolený palist se začne automaticky na pozadí stahovat do mobilu. Playlist, který je již stažený do mobilu bude označen modrou ikonou. V záložce „Nastavení“ si pak můžete zvolit poslech v Off-line módu a poslouchat písničky i mimo signál.

Je nějak omezen počet playlistů?

Playlisty se zobrazí ihned po přihlášení do mobilní aplikace. Celkový počet playlistů není nijak omezen, ale vzhledem k velikosti mobilního telefonu doporučujeme rozumný počet.

Je nějak omezen počet písniček v playlistu?

Pro mobilní verzi je počet písniček v playlistu omezen z kapacitních důvodů na 1000

Mohu na mobilním telefonu vyhledávat písničky?

V záložce hledání můžete zadat jméno interpreta nebo skladby a hledat v katalogu. Výsledek se zobrazí jako výběr ze Skladeb, Alba a Umělců.

Mobilní MusicJet

index.jpg, 440kB

Obsah -